KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11187097
nr 1118 7097
Alfred Bergström
(1869-1930), Sverige
Oljemålning, Alfred Bergström (1869-1930), Skogsmotiv, 46x34
Kondition: slitage, skador
Alfred Bergström, svensk bildkonstnär född 1869, död 1930.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 juli 2017
kl 18:39:44
3/7 11:37:01
Alfred Bergström
Läs mer om Alfred Bergström